• 0850 532 83 43
  • info@baoveglobal.com

Baove BC4600 Bozuk Para Sayma ve Ayrıştırma Makinesi

Baove BC4600, karışık halde haznesine bırakılan bozuk paraları hem adet hem de tutar olarak saydığı gibi aynı zamanda farklı para cinslerini de ayrıştırma özelliğine sahiptir. Raporlama özelliği sayesinde her para cinsinden kaç adet ve kaç lira olduğunu da ayrıca listeler. Baove BC4600 yüksek ve %100 doğru sayım ile rakip modellerinin üstünde performans sergileyerek tüm parasal işlemlerinizde size yardımcı olur. Güncellenebilir özelliği ile, zaman içerisinde merkez bankaları tarafından piyasaya sürülen yeni paraları da, arka tarafından bulunan Usb port yardımı ile cihazınızı upgrade ederek yıllarca kullanabilirsiniz. Yeni nesil Lcd ekranı, hem size hem de müşterilerinize net ve geniş bir görüş imkanı sağlar.
Baove BC4600, dayanıklı ve doğru sayım özelliği, gelişmiş yeni nesil sensörleri ile en çok satan ve en bilinen bozuk para sayma makinesidir. Hazne kapasitesi, içerisine bırakılan bozuk paraların büyüklüğüne bağlı olarak 800 ile 1250 adet arasında değişmektedir. Hazne içerisine bırakılan bozuk paralar, makinenin yazılımına tanımlanan ve daha önceden belirlenmiş olan toplanma kutularına ayrıştırılarak ve doğru şekilde toplanır. Böylelikle karışık halde hazneye bırakılan tüm bozuk paraların her birinin kendi kutusunda toplanması sağlanır.
Sayım sonucunda paranın toplam tutarını ekranda gösteren model, Baove’nin en üst segmentindeki model olup, dilerseniz sayım sonucunu size raporlayarak da ekranda gösterebilme özelliğine sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER:
Güncelleme özelliği sayesinde yeni çıkacak olan bozuk paralara karşı kendini UpGrade edebilme
Yeni nesil Lcd Ekranı
Bozuk paraları sayma, birbirinden ayrıştırma
Ayrıştırma işlemi ile her para cinsini ayrı kutularda toplama
Kolay kullanım ve tek tuşla sayım gerçekleştirme.
Sessiz ve hatasız madeni para sayma
Desteleme ve deste hafıza sistemi
Sayım esnasında ilave para ekleyebilme özelliği
Sayım bitiminde otomatik olarak durma
Her para birimi için ayrı desteleme modu
Raporlama özelliği ile sayım sonucunu ekranda gösterme
Çift motorlu dayanıklı gövde
Para birimine bağlı olarak geniş kutu haznesi
Tek seferde 800-1250 Adet bozuk para sayabilme
Dakikada 320 adet para sayımı ve ayrıştırılması
8 adet para toplama haznesi
Güç kaynağı: AC110-220V, 50/60HZ
Güç tüketimi: 27W-45W
Net ağırlık: 5.3kg
2 Yıl Tam Garanti